Boj proti hladu

Vincentská rodina na Slovensku organizuje 15. ročník celoslovenskej verejnej zbierky Boj proti hladu od 1.6.2021 do 30.4.2022.

V tomto období plánujú navštíviť farnosti našej arcidiecézy a prosiť o spoluprácu a dovolenie predávať v priestore pred kostolom medovníkové srdiečka.

„Veríme, že v duchu svätého Vincenta de Paul, evanjelizátora tých najchudobnejších, budeme môcť aj tento rok zmierňovať hlad, negramotnosť či iné utrpenie ľudí v rámci misijných diel Vincentskej rodiny v Albánsku, na Ukrajine, Haiti, Hondurase, v Rusku i na Slovensku,“ píše páter Miroslav Vaľko z Misijnej spoločnosti sv. Vincenta de Paul.

Viac informácií je možné získať na stránke www.bojpotihladu.sk. Zbierka Boj proti hladu je na Ministerstve vnútra SR registrovaná ako verejná celoslovenská zbiera pod číslom 000-2021-014296.

Navštívené: 92x