Kurzy prípravy na manželstvo

Dávame do pozornosti ponuku Kurzu prípravy na manželstvo víkendovou formou v dňoch 10. – 12. septembra 2021 s ubytovaním v penzióne Augustineum v Bardejovských kúpeľoch. Bližšie informácie a prihlasovanie na našej stránke www.rodinake.sk – sekcia „čo robíme – kurzy prípravy na manželstvo“. Taktiež plánujeme kurzy v Košiciach dennou formou (9 večerov vždy raz v týždni – od 6.9.) aj víkendovou formou bez ubytovania v Košiciach (17. – 19. september 2021).

Ponúkame taktiež mimoriadny online kurz pre tých, ktorí prípravu na manželstvo potrebujú súrne a nemajú možnosť sa jej zúčastniť vo svojich farnostiach „plnohodnotnou“ formou. Počas troch večerov (18:00 – 21:00) budú manželskými pármi online formou prednesené tieto témy

20.7. – Povolanie k manželstvu, predpoklady dobrého manželstva + Rozdielnosť a doplnkovosť muža a ženy

28.7. – Manželské láska + Komunikácia v manželstve a riešenie konfliktov

3.8. – Zodpovedné rodičovstvo, metódy PPR + Príprava na rodičovstvo a výchovu detí

S predpokladom, že o zvyšné témy sa postarajú kňazi vo farnostiach snúbencov.

Prihlásenie na túto formu kurzu prosím emailom alebo telefonicky. (Kontakt na stránke www.rodinake.sk)

Hnutie kresťanských rodín na Slovensku organizuje program prípravy na manželstvo v termíne 17. – 19. september 2021 v Spišskej Novej Vsi – tzv. Ohne stretnutia snúbencov. Informácie a prihlasovanie na stránke www.rodinake.sk/jesenny-kurz-pripravy-na-manzelstvo-od-hkr

Navštívené: 179x