Bratislavské Hanusove dni ONLINE 24.-26. apríl 2020

Dávame do pozornosti špeciálne vydanie nášho kultúrno-akademického festivalu Bratislavské Hanusove dni ONLINE, ktoré sa uskutoční už tento víkend 24. – 26. apríla 2020.

Práve v čase krízy chceme priniesť do verejného priestoru rozumný kresťanský hlas.

Ide o víkend plný diskusií a prednášok na témy týkajúce sa Cirkvi, politiky, ekonomiky, výchovy či teológie a psychológie. Hlavnými hosťami budú pražský kardinál Dominik Duka, svetoznámy teológ Scott Hahn či singapurský podnikateľ Lawrence Chong, ktorý sa venuje ekonomike spoločenstva inšpirovanej Chiarou Lubichovou.

Okrem nich sa diváci môžu tešiť na ďalších kvalitných rečníkov zo Slovenska i zahraničia ako napríklad Rod Dreher, Mark Regnerus, Gabriele Kuby, Max Kašparu alebo biskup František Rábek, Peter Soroka, Marcel Gajdoš, Sima Martausová, Peter Janku …

Tlačovú správu o festivale nájdete aj na TK KBS, a na našej stránke nájdete
kompletný program festivalu.
Festivalové podujatia bude možné sledovať cez web stránku www.bhd.sk.

Taktiež do ponuky dávam Liturgiu domácej cirkvi. Aj takto sa dá duchovne prežiť nedeľu.

Navštívené: 98x